Polerki do parkietu

Kontakt z klientem

Jesteśmy cenieni za otwartość i szczerość. Chcesz dowiedzieć się, jaki będzie całkowity koszt renowacji? Nie ma problemu, zrobimy to za Ciebie.

Różne cykliniarki

Możesz wybierać spośród wielu cykliniarek. Nie ograniczamy się do jednego typu maszyn. Masz do dyspozycji tradycyjne taśmowe, planetarne, orbitalne oraz polerki.

Bezpłatne szkolenia

Poprowadzimy Cię przez cały proces renowacji, od doboru maszyny, przez cyklinowanie i lakierowanie. Naszą wiedzę przekażemy Ci z przyjemnością.

Polerki do parkietu z naszej oferty, to urządzenia dzięki którym renowacja i czyszczenie jest mega łatwe.

Tylko u Nas znajdziesz duży wybór maszyn przede wszystkim do szlifowania parkietu, usuwania olejów, lakieru, czy polerowania desek. Dlatego bez problemu dasz radę z podłogami drewnianymi.

Polerki do parkietu które oferujemy, zapewniają doskonałą konserwację podłóg, łatwe czyszczenie, oraz niespotykanie cichą pracę. 

Czyszczenie posadzek, to przede wszystkim bardzo ciężka praca, jeśli nie mamy do dyspozycji odpowiednich maszyn. Duże przemysłowe maszyny czyszczące są wygodne, pomocne, oszczędzają czas. W związku z tym pomagają utrzymać odpowiednią higienę i czystość.

Wiedza techniczna jest przydatna przy wyborze odpowiedniej maszyny czyszczącej. Jeśli nie masz odpowiedniego doświadczenia, nie martw się, jesteśmy po to aby Ci pomóc. Nasi specjaliści chętnie służą pomocą, a także przeprowadzą niezbędne szkolenie.

Łatwość użytkowania i niezawodność tych szorowarek polerek, i możliwość wynajmu w bezkonkurencyjnych cenach.
W związku z tym, że maszynę napędza pasek klinowy, jest ona cicha, ma doskonałą ergonomię ułatwiającą użytkowanie i transport. Posiada długi 15 metrowy przewód.

Polerka jest idealną maszyną polerującą, możemy ją zastosować w mieszkaniach, domach oraz budynkach użyteczności publicznej.

Możesz nimi wykonywać szeroki zakres zadań związanych z pielęgnacją podłogi, takich jak:

Szorowanie

Czyszczenie

Mycie

Polerowanie

Nie musisz się martwić o dostęp do akcesoriów takich jak szczotki czy pady czyszczące, szlifujące i polerujące. Wszystko jest dostępne u Nas, standardowy wymiar tarczy w tej maszynie to 430mm.

Wysokowydajny silnik o mocy 1100/1400 W

Wysoki nacisk pada / szczotki dla skutecznego czyszczenia

Ergonomiczna konstrukcja dla wygody operatora i łatwości użytkowania

Mechanizm zapadkowy uchwytu – pozwala na dostosowanie wysokości uchwytu do dowolnego użytkownika

Duże koła dla łatwego transportu

Niska wysokość silnika zapewnia dostęp pod meblami lub kaloryferami

Układ łagodnego rozruchu silnika i niski poziom wibracji oznaczają większy komfort użytkownika podczas długiego czasu pracy

najnowsze artykuły

Zobacz ile będzie kosztowało
wypożyczenie cykliniarki