MATERIAŁY I AKCESORIA

MATERIAŁY I AKCESORIA PARKIECIARSKIE, KRĄŻKI ŚCIERNE, PASY ŚCIERNE, WAŁKI, KUWETY.

EDYTUJ

krążki ścierne do cykliniarki planetarnej i orbitalnej 150mm

Krążki ścierne do cykliniarek planetarnych, orbitalnych oraz rantówki, o średnicy 150mm. Gradacja naszego systemu szlifowania zaczyna się od granulacji 24. Szlif pośredni krążkami 40, szlifowanie po szpachlowaniu 80, oraz polerowanie 120. Łatwy montaż na rzep. 

Cena za 1szt – 4zł


Taśmy, pasy bezkońcowe do cykliniarki tradycyjnej, nasze materiały to ceramika cyrkonowa

Pasy bezkońcowe ścierne do cykliniarek taśmowych, o standardowych rozmiarach 200x750mm. Gradacja szlifowania od 24, przez 40, szlifowanie szpachli przy granulacji 80, zakończenie szlifowania na ziarnie 120. W ofercie pasy cyrkonowe wysokiej jakości. 

Cena za 1szt – 25zł


Szpachla, blacha nierdzewna parkieciarska, niezbędna do nanoszenia mas uszczelniających, szpachli, olejów czy lakierów. Elastyczna, idealnie dopasowująca się do nacisku do podłoża. Jest niezastąpionym narzędziem dla solidnych parkieciarzy, którzy dzięki niej zdecydowanie ułatwiają sobie pracę. Sprawia, że przygotowanie i naniesienie powłoki końcowej jest bajecznie proste i wyjątkowe jakościowo.

Cena za 1szt – 30zł


Profesjonalny 25cm wałek do lakierowania podłóg drewnianych, lakierami rozpuszczalnikowymi oraz chemoutwardzalnymi. Posiada 8mm włosie i odpowiednią gęstość runa, aby zapewnić perfekcyjne nanoszenie kolejnych warstw lakieru. Zestaw zawiera również rączkę. 

Cena za 1szt – 30zł


Profesjonalny 25cm wytrzymały wałek do lakierowania podłóg drewnianych, lakierami na bazie wody. Długość włosia 14 mm. Idealnie rozprowadza lakier na powierzchni drewna, nie pozostawiając faktury. W zestawie z wałkiem jest rączka. 

Cena za 1szt – 30zł


Kuweta w rozmiarze 31x33cm, ultra wytrzymała, przeznaczona do wałków o długości 25cm. Twarde tworzywo, łatwe w myciu, możliwość użycia wkładki jednorazowej. 

Cena za 1szt – 10zł


Sztyca, kij telskopowy malarski, niezbędny podczas lakierowania. Usprawnia i powoduje że lakierowanie jest proste i przyjemne, nie musimy się schylać, a nanoszenie warstw wykonujemy z pozycji stojącej. Dysponujemy różnymi długościami. 

UDOSTĘPNIAMY GRATIS


Słuchawki ochronne, doskonale tłumią hałas. Regulowane. UDOSTĘPNIAMY GRATIS