WARUNKI WYNAJMU

Wypożyczenie cykliniarki to niewątpliwie ogromna oszczędność pieniędzy, to także satysfakcja z samodzielnie wyremontowanej drewnianej podłogi.

Nasze porady i szkolenie jest bezpłatne, wysłuchamy potrzebnych informacji na temat Twojej podłogi i poprowadzimy Cię tak abyś wykonał całą pracę sprawnie.

Dzięki temu, że posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w pracach renowacyjnych, montażu i cyklinowaniu podłóg, jesteśmy w stanie rzeczowo Ci pomóc.

JAK ZACZĄĆ PRZYGODĘ Z WYNAJMEM?

Czy w Naszej wypożyczalni istnieje coś takiego jak kaucja?

Przy wynajmie, nie wymagamy kaucji. Jeśli wybierzecie wynajem z zakupem chemii, wówczas wymagamy zapłacenia za samą chemię, resztę rozliczymy przy zwrocie maszyn.

Czy potrzebuję dokumentów identyfikacyjnych?

Wymagamy dwóch dokumentów potwierdzających tożsamość, tym samym jednego potwierdzającego miejsce zameldowania bądź pobytu.

Dokumentem tożsamości ze zdjęciem może być:

Ważny paszport

Prawo jazdy

Dokumenty wydane przez urzędy zawierające twoje imię i nazwisko.

Czy mogę zarezerwować sprzęt?

Zarezerwować cykliniarkę możesz osobiście w naszym lokalu, emailem lub telefonicznie.

Jaki jest koszt dostawy / odbioru maszyn?

Koszt dostawy i odbiór różnią się w zależności od odległości.

Możemy dostarczyć maszyny i chemię od poniedziałku rano do soboty w południe, zatem zaplanowanie transportu opiera się na ustaleniach w trakcie rezerwacji. Na terenie Warszawy opłata za dostawę to 25zł, tyle samo wynosi opłata za odbiór sprzętu. Opłata za dostawę i odbiór w promieniu 50km to koszt 80zł.

Czy muszę wyczyścić sprzęt przed jego zwrotem?

Przyjemnie byłoby dostać sprzęt w takim stanie w jakim otrzymaliście.