WYPOŻYCZ MASZYNY

Wypożycz maszyny takie jak cykliniarki, polerki czy szorowarki. To nigdy nie było tak łatwe, proste i przyjemne. Wynajmij maszynę, wyczyść i wyremontuj swoją podłogę, bez kaucji czy dodatkowych opłat. 

Potem usiądź w fotelu, odpręż się i ciesz się z renowacji w zaskakująco korzystnej cenie.

Wypożycz maszyny w Naszej wypożyczalni.

Z naszą pomocą wycyklinujesz nawet najbardziej zniszczoną czy nierówną podłogę drewnianą. Wyczyścisz i wyszorujesz kamień, pcv, płytki czy taras.

Ponadto, koszty jakie poniesiesz, to często mniej niż połowa tego, ile musiałbyś zapłacić parkieciarzowi. w przypadku czyszczenia kamienia czy kostki brukowej, oszczędzisz nawet 80%.


WYPOŻYCZ MASZYNY DO CYKLINOWANIA – CENNIK

wypożycz maszyny takie jak tradycyjna cykliniarka taśmowa, niezastąpiona przy bardzo zniszczonych podłogach drewnianych

Cykliniarka bezpyłowa taśmowa od 20zł/doba

Wyjątkowo wydajna, poręczna, łatwa w użyciu cykliniarka do podłóg. Dzięki temu jest to idealny wybór do bardzo zniszczonych podłóg, aby wyrównać parkiet lub deski.Wystarczy umieścić szlifierski pas bezkońcowy na bębnie, zamknąć drzwiczki ochronne i nacisnąć zielony przycisk, aby rozpocząć szlifowanie. Daje ona możliwość szlifowania najbardziej nierównomiernych, nierównych desek podłogowych, a także tworzenie płaszczyzny na nierównych podłogach z parkietu tradycyjnego, mozaiki czy podłóg pałacowych.

WYNAJMUJĄC CYKLINIARKĘ ORAZ KUPUJĄC CHEMIĘ MARKI PALLMANN W KWOCIE MINIMUM 700zł. KOSZT WYPOŻYCZENIA MASZYNY TO TYLKO 20 ZŁ ZA DOBĘ. 

WYNAJĘCIE MASZYNY NA 1 DOBĘ BEZ NABYCIA NASZEJ CHEMII TO KOSZT 100 ZŁ.


wypożycz maszyny do szlifowania blatów, schodów

Szlifierka oscylacyjna Festool Rotex FEQ125 do szlifowania schodów, blatów i parapetów od 30 zł/doba

Szlifierki orbitalno-mimośrodowe Festool Rotex 150 mają wiele zastosowań, najbardziej przydają się do szlifowania trepów schodowych, blatów kuchennych oraz parapetów. Tarcze z rzepem umożliwiają szybką i łatwą wymianę krążków ściernych. Dzięki możliwości założenia naprawdę drobnych krążków ściernych, szlifierki te mogą spełniać funkcję polerek.

WYPOŻYCZAJĄC SZLIFIERKĘ FESTOOL ROTEX ORAZ KUPUJĄC CHEMIĘ MARKI PALLMANN W NAJLEPSZYCH CENACH KOSZT JEJ WYNAJMU TO TYLKO 30 ZŁ ZA DOBĘ.

WYNAJĘCIE MASZYNY NA 1 DOBĘ BEZ NABYCIA NASZEJ CHEMII TO KOSZT 50 ZŁ.


wypożycz maszynę taką jak cykliniarka planetarna bona to szlifierka i polerka w jednym

Cykliniarka planetarna do podłóg drewnianych od 20 zł/doba

Cykliniarka do szlifowania nowych parkietów oraz do wykańczania wstępnie wyszlifowanych podłóg. Niezwykle łatwa w użyciu, tarcze z rzepem sprawiają, że wymiana materiałów ściernych jest bardzo szybka i łatwa. Jeśli do renowacji jest podłoga fabrycznie lakierowana lub olejowana, możemy zacząć cyklinowanie od krążków o gradacji 40, z pewnością każdy da sobie radę.

WYNAJMUJĄC CYKLINIARKĘ ORAZ KUPUJĄC CHEMIĘ MARKI PALLMANN W KWOCIE MINIMUM 700zł. KOSZT WYPOŻYCZENIA MASZYNY TO TYLKO 20 ZŁ ZA DOBĘ. 

WYNAJĘCIE MASZYNY NA 1 DOBĘ BEZ NABYCIA CHEMII TO KOSZT 100 ZŁ.


Polerko – szorowarka Nilfisk od 50zł/doba

Szorowarki, polerki o szerokości roboczej 43 cm zostały zaprojektowane do komfortowej i wydajnej pracy. Idealnie nadają się do do szorowania, czyszczenia, polerowania czy mycia. Charakteryzują się bardzo niskim poziomem hałasu podczas pracy. Dzięki temu, mogą być używane do dziennego czyszczenia w budynkach użyteczności publicznej. Metalowa rama, duże koła i zabezpieczenia przed uderzeniem, zapewniają wytrzymałość i trwałość urządzenia.

WYPOŻYCZAJĄC SZOROWARKĘ, POLERKĘ ORAZ KUPUJĄC U NAS CHEMIĘ CZYSZCZĄCĄ W NAJLEPSZYCH CENACH KOSZT JEJ WYNAJMU TO TYLKO 50 ZŁ ZA DOBĘ. 

WYNAJĘCIE MASZYNY NA 1 DOBĘ BEZ NABYCIA NASZEJ CHEMII TO KOSZT 100 ZŁ.


Rozliczamy się tylko z użytych materiałów ściernych! 

Nieużywane po prostu zwracacie.

materiały ścierne w naszej ofercie to taśmy do cykliniarek oraz krążki ścierne

Bez względu na to czy chcesz wycyklinować lub wyczyścić jeden pokój, czy salę gimnastyczną, zawsze zapewnimy Ci:

Niespotykaną jakość i odpowiednio przygotowane, serwisowane cykliniarki do renowacji podłóg drewnianych,

Wyjątkowo wydajne i ciche szorowarki , polerki do czyszczenia, konserwacji i polerowania kostki brukowej, kamienia, pcv.

Porady i bezpłatne szkolenie eksperta, aby cyklinowanie podłogi przebiegło łatwo szybko i sprawnie,

Kompetentną doświadczoną obsługę,

Kompletną demonstrację zasad działania cykliniarek, szlifierek, szorowarek, polerek.

Mamy na miejscu wszystko, co jest potrzebne. Oprócz maszyn czekają na Ciebie, krążki i taśmy ścierne, szpachle, lakiery, środki czyszczące oraz materiały eksploatacyjne najwyższej jakości.