SZOROWARKI POLERKI

szorowarki polerki nilfisk profesjonalny sprzęt dla każdego

Szorowarki polerki Nilfisk, to urządzenia dzięki którym konserwacja i czyszczenie jest mega łatwe.

Tylko u Nas znajdziesz duży wybór maszyn przede wszystkim do czyszczenia, szorowania, konserwacji czy polerowania. Dlatego bez problemu dasz radę z podłogami z kamienia, kostki brukowej oraz PCV.

Nilfisk szorowarki polerki zapewniają doskonałą konserwację podłóg, łatwe czyszczenie, oraz niespotykanie cichą pracę.

Czyszczenie posadzek, to przede wszystkim bardzo ciężka praca, jeśli nie mamy do dyspozycji odpowiednich maszyn. Duże przemysłowe maszyny czyszczące są wygodne, pomocne, oszczędzają czas. W związku z tym pomagają utrzymać odpowiednią higienę i czystość.

Wiedza techniczna jest przydatna przy wyborze odpowiedniej maszyny czyszczącej. Jeśli nie masz odpowiedniego doświadczenia, nie martw się, jesteśmy po to aby Ci pomóc. Nasi specjaliści chętnie służą pomocą, a także przeprowadzą niezbędne szkolenie. 

Łatwość użytkowania i niezawodność tych szorowarek polerek, i możliwość wynajmu w bezkonkurencyjnych cenach.

W związku z tym, że maszynę napędza pasek klinowy, jest ona cicha, ma doskonałą ergonomię ułatwiającą użytkowanie i transport. Posiada bezpiecznik, odkurzacz i natryskiwacz, długi 15 metrowy przewód.

Nilfisk szorowarko polerka jest idealną maszyną czyszczącą, możemy ją zastosować w szpitalach, szkołach czy innych budynkach użyteczności publicznej. 

Nie musisz się martwić o dostęp do akcesoriów takich jak szczotki czy pady czyszczące, szlifujące i polerujące. Wszystko jest dostępne u Nas, standardowy wymiar tarczy w tej maszynie to 430mm.

Pomożemy w dobraniu odpowiedniej maszyny do wykonania Twojego zlecenia.