REALIZACJE

Uwielbiamy dramatyzm zdjęć przed i po, oraz reakcję, „ojej to tak się da?” Tak, przedstawione tu realizacje to zdjęcia wykonane są przez naszych klientów, oraz przez Nas.

Jesteśmy pewni że znajdziesz tu zdjęcie drewnianej podłogi, która wygląda podobnie do twojej.

Jeśli będzie Cię interesować jaki lakier, podkład, olej czy bejca została użyta przy wykonaniu tego zlecenia, powiedz o tym nam a My opowiemy Ci o tym jak przeprowadzić swoją realizacje.

ZADZWOŃ 532-401-601

Pamiętaj aby przed rozpoczęciem prac, zrobić zdjęcia wnętrza i podłogi, kilka ujęć pozwoli uwiecznić to co było kiedyś. Po zakończeniu prac z pewnością zrób zdjęcia jak teraz wygląda wnętrze Twojego domu czy mieszkania. Usiądź i ciesz się przy kubku gorącej herbaty, że zrobiłeś to zupełnie sam i zaoszczędziłeś solidną kwotę. Możesz ją wydać na coś zupełnie innego !

Wszystkie zdjęcia przedstawione w naszej galerii są wyedytowane do kolażu przed i po. Jesteśmy bardzo dumni z naszych klientów, dlatego za każdym razem im kibicujemy.

Galeria jest dostępna dla wszystkich naszych potencjalnych klientów, dlatego nie musicie tracić czasu na szukanie zdjęć w internecie.
Mamy nadzieję, że będzie to dla Was inspirujące, ponieważ możecie porównywnać zdjęcia „przed” i „po”, które dają obraz jak można odnowić podłogę drewnianą.

Niezależnie od tego, czy szukasz możliwości odrestaurowania podłogi drewnianej, odświeżenia czy po prostu wycyklinowania, nie szukaj dalej, Wypożyczalnia Cykliniarek Warszawa to najlepszy wybór, zwłaszcza że znajdziesz tu profesjonalny personel.

Z przyjemnością doradzi Ci, jak skutecznie i solidnie wycyklinować daną podłogę. Jeśli podoba Ci się to, co widzisz w naszej galerii lub masz jakieś pytania, nie krępuj się, skontaktuj się z nami, a my przedstawimy ofertę najlepszą na rynku.