MYJKI CIŚNIENIOWE

Myjki ciśnieniowe Nilfisk i Karcher to zdecydowanie najwspanialesze urządzenia do mycia ciśnieniowego

Myjki ciśnieniowe z naszej oferty, pomogą Ci wyczyścić dosłownie wszystko.

Do czego służą myjki ciśnieniowe? Co potrafią?

Myjki ciśnieniowe doskonale radzą sobie z usuwaniem głęboko osadzonego brudu, tłuszczu, starej farby, a nawet graffiti z betonu czy asfaltu. Modele elektryczne dadzą sobie radę z usuwaniem lekkich plam i zabrudzeń. Dzięki akcesoriom możesz zmienić myjkę ciśnieniową w piaskarkę na mokro lub użyć jej do zasilania szczotkarki wodnej lub zamiatarki mechanicznej. 

Świetnie sprawdzają się w usuwaniu błota i innych zabrudzeń z auta, ale pozostawiają po sobie delikatną warstwę brudu. Aby usunąć taki brud, musisz użyć miękkiej szczotki po zmyciu grubszych zabrudzeń.

Myjki ciśnieniowe elektryczne, które proponujemy są dostępne zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego, w zależności od Twoich potrzeb. Większość modeli naszych myjek ciśnieniowych pozwala ustawić intensywność stosowanego ciśnienia wody.

Myjki Nilfisk i Karcher stanowią najnowocześniejszą pomoc w czyszczeniu ogrodu, otoczenia domu, podwórza czy auta. Dlatego ich użycie jest proste i skuteczne – w krótkim czasie i bez wysiłku usuniesz z nimi nawet najcięższe zabrudzenia.

Czynnikami decydującymi o szybkości i jakości czyszczenia jest moc, ciśnienie i ciśnienie przepływu wody. 

Obecnie nasza oferta marek Nilfisk i Karcher obejmuje nawet bardzo mocne myjki o mocy 2000 W, ciśnieniu 140 barów i natężeniu przepływu 390 l na godzinę.    

Jednym z kluczowych atutów Naszych myjek wysokociśnieniowych jest bardzo niskie zużycie wody. Dzięki precyzyjnie ukierunkowanemu ciśnieniu wody oszczędność może sięgać nawet kilkadziesiąt procent. Pistolety wodne w większości naszych myjek, są wyposażone w regulowane, trzy- lub cztero-kierunkowe dysze z funkcją turbo.

Nasze urządzenia to gama kompaktowych, solidnych, ergonomicznych i innowacyjnych produktów, na których zawsze możesz polegać. 

Nasze myjki ciśnieniowe są wyposażone w ogromną gamę akcesoriów, które zapewniają komfort, i idealne dostosowanie do twoich potrzeb.