Koszt wypożyczenia cykliniarki w dni powszednie na 1 dobę to 150zł.

Jeśli kupisz u Nas lakier, tylko 50zł za dobę.

Wynajem na weekend ( od piątku do poniedziałku ) to koszt 300zł.

Jeśli kupisz u Nas lakiery, tylko 150zł .

Koszty wynajmu rantówki bez względu na dzień – 150zł.

Zarówno koszty materiałów ściernych, jak i wypożyczenia cykliniarek sprawdzisz bez problemu w poszczególnych zakładkach.

Wejdź w menu strony i wybierz interesujący Cię temat.

 

najczęściej ZADAWANE PYTANIA

przy wynajmie nie wymagamy kaucji. Jeśli wybierzecie wynajem z zakupem chemii, wówczas wymagamy zapłacenia za samą chemię, resztę rozliczymy przy zwrocie maszyn.

Nie wymagamy od Ciebie sterty dokumentów potwierdzających tożsamość. Żeby wynająć Ci cykliniarkę, wystarczy jeden dokument potwierdzający miejsce zameldowania bądź pobytu.

Ważny paszport

Prawo jazdy

Dokumenty wydane przez urzędy zawierające twoje imię i nazwisko.

Zarezerwować cykliniarkę możesz osobiście w naszym lokalu, emailem, telefonicznie lub po prostu smsem.

W trakcie rezerwacji proszę zapytać się o możliwość dostawy! Wakacje, oraz ferie zimowe, nie ma możliwości dostawy. W pozostałych terminach prosimy o kontakt. Na terenie Warszawy opłata za dostawę i odbiór maszyny to 300zł. Opłata za dostawę i odbiór w promieniu 30km to koszt 500zł.

Przyjemnie byłoby dostać sprzęt w takim stanie w jakim otrzymaliście. Zniszczone przewody bądź krążki planetarne prowadzące to dodatkowy koszt. Mamy więc ogromną prośbę, zanim zaczniesz szlifowanie podobijaj wszystkie gwoździe i usuń śruby bo możesz uszkodzić maszynę.