Olejowoski , to przede wszystkim gwarancja zachowania otwarto porowatej, oddychającej powierzchni podłogi drewnianej.

Dzięki naszej chemii, uzyskiwany jest efekt równomiernej aksamitnej powierzchni. 

Podsumowując, olejowoski z Naszej oferty idealnie nadają się do bardzo intensywnie użytkowanych pomieszczeń. Dlatego wybór olejowosków Saicos to najlepsze rozwiązanie dla Twojej podłogi. 


Olejowosk Premium Saicos niesamowita trwałość podłogi

Saicos Olejowosk Premium 0,75/ 2,5 litra

1- SKŁADNIKOWY WOSK TWARDY OLEJNY DO PODŁÓG DREWNIANYCH

150zł / 460zł

Bezbarwny lub w wybranym z palety barw kolorze, z pewnością nada drewnu indywidualny charakter. Bezbarwny dla tradycjonalistów , lub mocno zabarwiony dla szukających nowego wyglądu. To wszystko kwestia gustu, dlatego możesz wybrać to na co masz ochotę.

Utrzymaj piękno podłóg drewnianych jak najdłużej !

Olejowosk Saicos Premium, nadaje się do stosowania dosłownie wszędzie. Dzięki tylko i wyłącznie naturalnym składnikom, nadaje się również do drewnianych zabawek dla dzieci. 


Olejowosk Premium wysycha w ciągu kilku godzin i jest wyjątkowy, ponieważ reguluje wilgoć i nie jest wrażliwy na chemię gospodarczą, a także kawę czy wino. Dzięki temu produktowi, Twoja podłoga będzie pokryta doskonałą warstwą wosku.

Olej jest dostępny w czterech różnych wariantach:

  • Ultramat
  • Mat
  • Satyna
  • Połysk

Naniesienie powłoki jest możliwe w ciągu zaledwie jednego dnia, ponieważ ten olejowosk, jest szczególnie łatwy w aplikacji, tym samym szybko wysycha ze względu na swoją konsystencję.

W zależności od intensywności użytkowania, podłogi możemy odświeżać co dwa do trzech lat. Dzięki temu otrzymujesz podłogę w takim stanie, ze wygląda ona jak nowa. Produkt zapewnia niesamowitą trwałość i reguluje wilgotność.